Телеканал УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Європейці споживають вінницькі продукти

187820 ПЕРЕГЛЯДІВ

У зв’язку з початком дії вільної торгівлі між Україною і країнами Європейського Союзу європейці почали отримувати значно більше українських продуктів. Зокрема, вінницькі підприємства активно постачають свої продукти до Європи.

З запровадженням зони вільної торгівлі між Євросоюзом і Україною Вінницька область однією з перших почала розширювати торгівельні зв’язки і постачати свою продукцію до країн Європи. Зокрема, західні країни вже оцінили якість вінницького хліба, продуктів кондитерської фабрики, а також олійно-жирового комбінату. Активно постачають до європейських держав українську горілку, продукцію, яку виробляють на місцевих молокозаводах.

Як зауважують представники підприємств, важливим є не лише сам європейський ринок, а те, що через нього Україна зможе вийти на арабський та азійський ринок, що дає ще більші можливості для вітчизняних виробників.

Є і певні негативні моменти виходу українських товарів на ринок Європи: окремі вітчизняні продукти можуть не витримати європейської конкуренції, а більшість товарів можуть впасти в ціні, аби стати конкурентоспроможними. Крім того, достатньо обмеженими поки що є квоти на сільськогосподарську продукцію, яку Україна може вивезти до Європи.

Редактор: unt@ukr.net

© 2010 Телеканал УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео