Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Україна - лідер експорту в ЄС

Україна - лідер експорту в ЄС
217979 ПЕРЕГЛЯДІВ

Наталія Микольська, торговий представник України, заявила, що наша держава належить до трійки лідерів по агроекспорту в ЄС. Стрімкість торгівлі з Євросоюзом зростає не лише в агросфері. Потужного темпу набирає експорт товарів легкої промисловості. Статистика показує, що біля 80% експортованої продукції продається на ринках Євросоюзу. Також на цей ринок Україна почала відправляти товари залізничного виробництва. Ці дані пані Микольська отримала, проводячи аналіз результатів роботи зони вільної торгівлі в ЄС.
Також по даним Міністерства економічного розвитку і торгівлі, об'єми товарообігу між Євросоюзом і Україною становить 41% від загального товарообігу нашої країни. Якщо ці цифри перевести в гроші, то об'єм українського експорту в країни Європейського Союзу становить 12 міліардів доларів (загальний показник 44,9 міліардів).


Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення