Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

З початку року відновлено понад 40 тис гектарів лісу

З початку року відновлено понад 40 тис гектарів лісу
82189 ПЕРЕГЛЯДІВ

За минуле півріччя по всій території Україні відновлено 44,5 тис гектарів лісу. З них 13 тис гектарів площі належить до природного поновлення. Відповідну кампанію весною запустило Державне агентство лісових ресурсів. Інформацію оприлюднено на сайті Міністерства аграрної політики та продовольства України.

Найбільшу територію поновлення має Полісся – лісогосподарські підприємства провели садіння дерев на площі понад 14 тис гектарів. Також відновлено ліси у регіонах Степу, Лісостепу та у Карпатах. У повідомленні Мінагрополітики також зазначено, що плани по відновленню українських лісів перевиконано.

В рамках лісокультурної кампанії підприємства, якими управляє Держлісагенство, висівали та засаджували території дубом, сосною, ялиною, буком, березою, ясенем, грабом, вільхою та іншими деревами.

На сайті міністерства повідомляється, що кампанія по відновленню та збереженню лісів продовжиться восени.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення