Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

За втручання прокуратури розірвано договір через нецільове використання 330 га землі

За втручання прокуратури розірвано договір через нецільове використання 330 га землі
156917 ПЕРЕГЛЯДІВ

Господарським судом Донецької області задоволено позов Костянтинівської місцевої прокуратури про визнання недійсним договору щодо надання послуг, пов’язаних з виробництвом сільськогосподарської продукції.

Судом встановлено, що у 2019 році між відокремленим структурним підрозділом «Костянтинівський коледж Луганського національного аграрного університету» та товариством з обмеженою відповідальністю укладено договір. За його умовами на земельній ділянці навчального закладу загальною площею 330 га і вартістю майже 11 млн грн здійснювалось вирощування соняшника.

З огляду на істотне порушення Земельного Кодексу України та Закону України «Про освіту», а саме надання земельної ділянки в оренду не за освітнім призначенням та фактичне самоусунення коледжу від її самостійного використання у дослідних і навчальних цілях, прокуратура звернулась до суду.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео