Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Що буде з виробництвом цукру у 2015 році?

Що буде з виробництвом цукру у 2015 році?
79836 ПЕРЕГЛЯДІВ

Експерти роблять прогнози стосовно виробництва цукру у 2015-2016 роках. Передбачається, що зниження виробництва у порівнянні з минулим роком сягне 42 відсотків, що передусім пов’язано зі зменшенням урожаю цукрового буряка.


За попередніми даними, виробники цукру у сезоні 2015-2016 попереджають про зниження обсягів до 1,2 мільйона тонн продукції. У минулому році було вироблено понад 2 мільйони цукру, тож зниження загалом складе близько 42 відсотків.
Міністр аграрної промисловості і продовольства Андрій Павленко повідомив, що валовий збір цукрового буряка у поточному році прогнозується на рівні 9,5 мільйона тонн, а це менше, ніж у 2014-му, на 15,5 мільйона тонн. У минулому році посівні площі під цукровим буряком складали 333 тисячі гектарів, тоді як у поточному році під цю культуру виділили лише 238 га. Саме у зв’язку з цим варто очікувати зниження обсягів виробництва цукрового буряка.
За даними профільного міністерства, у сезоні 2015-2016 на внутрішньому ринку очікується попит у розмірі близько 1,5 мільйона тонн, тож у цьому сезоні для забезпечення потреб України запланованого обсягу цукру має бути достатньо.
Скорочення виробництва спостерігається і в інших галузях агропромисловості. Зокрема, зменшують площі посівів зернових культур.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео