Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Гнучкі тарифи ЖКГ від Порошенко

Гнучкі тарифи ЖКГ від Порошенко
186162 ПЕРЕГЛЯДІВ

Населення України вже звикло до того, що ціни на газ, електроенергію не стабільні – постійно то зростають, то навпаки


Населення України вже звикло до того, що ціни на газ, електроенергію не стабільні – постійно то зростають, то навпаки. А от тарифи стабільно та невпинно ростуть. Виникає питання – за що, навіщо, а головне – кому йдуть наші гроші?
Президент України, очевидно, теж цим зацікавився та хоче уяснити, що впливає на немаленькі цифри тарифів на комунальні послуги та зробити ці показники спільними та гнучкими для всіх.
Тому Петро Порошенко має на меті запросити до вирішення цього питання іноземних фахівців, аби ті провели прозоре дослідження в цій галузі.
В кінцевому результаті Порошенко хоче, аби сформувались так звані «плаваючі» тарифи. Тобто, наприклад, якщо вартість газу на ринку падає, то в тому ж напрямку повинні рухатись і тарифи для населення, тоді це буде обґрунтовано та зрозуміло для кожного.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео