Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

У Києві стартував конгрес ІНФАКОН-14

У Києві стартував конгрес ІНФАКОН-14
186192 ПЕРЕГЛЯДІВ

ІНФАКОН - міжнародний науково-технічний феросплавний конгрес, який об’єднує феросплавні виробництва багатьох країн світу задля покращення загального стану промисловості


ІНФАКОН - міжнародний науково-технічний феросплавний конгрес, який об’єднує феросплавні виробництва багатьох країн світу задля покращення загального стану промисловості.
Цього року почесну місію з проведення такого конгресу отримала Україна.
Зелене світло з участі та представленні ІНФАКОНу країна отримала ще 2013 року.
До головних цілей конгресу належать - отримання найбільш актуальної технічної й технологічної інформації, в тому числі інформації про нові розробки у різних сферах, а також визначення проблем та можливих перспективних напрямів розвитку.
Це вже 14-й захід, девіз якого – «Енергоефективність і екологічність - майбутнє світової феросплавної промисловості».
Перший конгрес відбувався у 1974 році в Південній Африці.
Таким чином, учасники ІНФАКОНу (представники 23 країн) матимуть змогу 4 червня побувати на Нікопольському заводі феросплавів та Побузькому феронікелевому комбінаті.
Загалом, феросплави України виготовляються на Нікопольському, Запорізькому, Стахановському заводах, а також на Побузькому феронікелевому комбінаті.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео