Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Одеса - найперспективніше місто для бізнесу

Одеса - найперспективніше місто для бізнесу
212776 ПЕРЕГЛЯДІВ

Журнал «Forbes Україна» назвав Одесу найбільш перспективним містом для ведення бізнесу


Журнал «Forbes Україна» назвав Одесу найбільш перспективним містом для ведення бізнесу. У цьому всеукраїнському рейтингу, який складали з урахуванням цілого комплексу факторів, друге місце посідає Львів, а третє – Харків.
Журнал «Forbes Україна» провів дослідження 25 найбільших міст держави з урахуванням соціально-економічних, культурних та інших факторів і склав рейтинг найбільш перспективних у плані розвитку бізнесу. При складанні рейтингу враховували основні характеристики за трьома групами: особливості людського капіталу, купівельна спроможність населення, характер бізнес-клімату, економічна стабільність, рівень розвитку інфраструктури, а також ділове здоров’я. Лідерів експерти вираховували за загальною кількістю балів, які набиралися у сумі за всіма показниками. Перше місце за визначеними критеріями заробила Одеса, у першу трійку увійшли Львів і Харків.
Очільник Одеси Геннадій Труханов у своєму офіційному повідомленні заявив, що влада міста намагатиметься і надалі утримувати першість.
Висока оцінка Одеси бізнес-експертами, на думку економістів, зумовлена відтоком капіталу з Донбасу – велика частина бізнесу перевела свою діяльність саме до цього перспективного міста.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео