Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Які реформи очікують на ЖКГ

Які реформи очікують на ЖКГ
239398 ПЕРЕГЛЯДІВ

Підприємства житлово-комунального господарства досі є збитковими

Підприємства житлово-комунального господарства досі є збитковими. Про це заявили у Міністерстві регіонального розвитку. У найближчих планах відомства – покращити систему функціонування та надання комунальних послуг населенню.
Як зазначають у профільному міністерстві, головна проблема ЖКГ в Україні – їх збитковість. Зокрема, у 2014 році збитки житлово-комунальних підприємств сягнули 3 мільярдів гривень. У зв’язку з цим представники Міністерства регіонального розвитку поставили мету - досягнути беззбитковості у цій галузі.
Серед усіх галузей ЖКГ найбільше збитків у минулому році понесли підприємства, що постачають населенню теплоенергію та воду.
Головним фактором, який, на думку спеціалістів, має покращити стан житлово-комунальних підприємств - створення гідних умов для їх діяльності. У зв’язку з цим, Кабінет міністрів видав постанову про виділення місцевим радам з державного бюджету спеціальної субвенції на компенсування боргів, які виникли через різницю у тарифах на тепло і воду. Зокрема, у певних випадках, така різниця виникала як результат розбіжностей фактичної ціни на теплоенергію та воду з тарифами, які утвердили у державних органах влади.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео