Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Субсидії на послуги ЖКГ помітно зросли

Субсидії на послуги ЖКГ помітно зросли
239436 ПЕРЕГЛЯДІВ

Зараз українці отримують більше субсидій, ніж торік

Зараз українці отримують більше субсидій, ніж торік. У Міністерстві соцполітики заявили, що у травні цього року чимало українських родин отримували субсидію у розмірі 335 гривень.
Валерій Ярошенко, який очолює комітет допомоги при Міністерстві соціальної політики, розповів, що у травні субсидування за квитанціями на житлово-комунальні послуги досягло 335 гривень. Таким чином, можлива компенсація більше ніж 50 відсотків витрат на «комуналку». Для порівняння, Ярошенко назвав суму субсидії у минулому році – тоді вона складала 71 гривню, тобто у 5 разів менше, ніж зараз. При цьому урядовець висловив упевненість, що завдяки такому підвищенню всі українці матимуть змогу розрахуватися за боргами.
При цьому у комунальних службах розповідають, що незважаючи на те, що багато громадян вже отримали субсидію, вони не квапляться позбавлятися боргів. У минулому місяці заборгованість населення та підприємства заборгували ще більше. За статистикою, громадяни та підприємства України винні державним комунальним службам більше 13 мільярдів гривень.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео