Телеканал УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

ПРОЦЕДУРИ БАНКРУТСТВА ПІД ЧАС КАРАНТИНУ

ПРОЦЕДУРИ БАНКРУТСТВА ПІД ЧАС КАРАНТИНУ
350148 ПЕРЕГЛЯДІВ
14 грудня 2021 року Верховна Рада ухвалила проєкт закону, що регулює процедури банкрутства під час карантину -
законопроєкт № 4220 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо врегулювання окремих питань процедур банкрутства на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби COVID-19" ().
 
Зміни внесено до:
Кодексу України з процедур банкрутства;
Закону України "Про внесення змін до Кодексу України з процедур банкрутства щодо недопущення зловживань у сфері банкрутства на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби COVID-19".
 
Так, змінами унормовано порядок проведення зборів (комітету) кредиторів у режимі відеоконференції, а також шляхом опитування, процедура підтвердження особи та повноважень учасника зборів (комітету) кредиторів, оформлення результатів зборів (комітету).
 
Уточнено питання відповідальності арбітражного керуючого за невчинення дій, передбачених Кодексом України з процедур банкрутства, через вимоги карантину, встановленого Кабміном з метою запобігання поширенню коронавірусу.
 
Визначено підстави продовження строків проведення попереднього засідання суду у справі про банкрутство (неплатоспроможність), звернення у межах провадження у справі про банкрутство (неплатоспроможність) щодо визнання недійсними правочинів, вчинених боржником, дії мораторію на задоволення вимог кредиторів, оголошення про проведення першого, повторного та (або) другого повторного аукціону, виконання плану санації чи реструктуризації боргів боржника, процедури розпорядження майном, ліквідації, реструктуризації боргів боржника та погашення боргів боржника.

Редактор: [email protected]

© 2010 Телеканал УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео