Великобританія продовжує відчувати на собі наслідки «Brexit»

Великобританія продовжує відчувати на собі наслідки «Brexit»

Якщо раніше економічно могутня Великобританія посідала почесне друге місце у рейтингу найбільш інвестиційно привабливих держав світу, її сьогоднішні позиції через сумнозвісний «Brexit» потроху з'їжджають вниз. Як результат – сьома позиція та залишення п'ятірки безумовних лідерів для світових інвестицій.

 

З точки зору аналітиків консалтингової компанії «Ernst & Young», потенціал повернутися у ряди перших п'яти країн, найпривабливіших для міжнародних інвесторів, Сполучене Королівство все-таки має. І це – незважаючи на той факт, що перші шість щаблів наразі займають такі економічні гіганти як США, Китай, Німеччина, Канада, Франція та Японія, а складне геополітичне становище Великобританії, окрім «Brexit», обумовлене ще й майбутніми президентськими виборами в Америці у поточному листопаді.

Важливо додати, що саме невизначеність – як політична, так і економічна – в усі часи була головною проблемою для привернення світових інвестицій до тієї чи іншої країни.


Олександр Володимирович Петровський нагороджений Орденом Святого Архістратига Михаїла І – го ступеня.
Напередодні свята Великодня, сьогодні 23 квітня, на запрошення Почесного патріарха   Філарета, у столиці нашої держави відбулося нагородження Олександра Володимировича Петровського...