Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

В Україні може зникнути соціальний хліб

В Україні може зникнути соціальний хліб
81020 ПЕРЕГЛЯДІВ

Наявність соціального хліба в Україні опинилася під загрозою — Міністерство економічного розвитку вважає за потрібне скасувати виготовлення та продаж так званих соціальних товарів, вважаючи їх неефективними.

У Міністерстві економічного розвитку заявили про створення законопроекту, згідно з яким буде скасовано виробництво соціальних продуктів. Першим хочуть відмінити дешевий хліб, виробництво якого, за словами спеціалістів, є неефективним. Так, за інформацією чиновників, такі продукти є невигідними для виробників, тому на полицях магазинів досить важко знайти.

Оскільки виробництво соціальних продуктів зараз наявне лише у країнах, що розвиваються, представники Міністерства економічного розвитку заявили про поступову відмову від них або принаймні значне скорочення списку продуктів з цієї групи. Економічні експерти заявлять, що зараз виготовлення соціальних продуктів є лише піаром, що не приносить реальної користі малозабезпеченим громадянам.

Загалом, за офіційною інформацією, протягом перших місяців року у державі значно зменшилося виробництво хліба та хлібобулочних виробів, що може бути результатом зниження рівня життя населення.


Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення