Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Космічна промисловість України суттєво збільшила свої прибутки та експортні обсяги

Космічна промисловість України суттєво збільшила свої прибутки та експортні обсяги
243179 ПЕРЕГЛЯДІВ

Перше півріччя поточного року стало більш ніж просто прибутковим для галузі космічної промисловості України – майже на 50% її підприємства збільшили обсяги власного виробництва, при цьому не забувши й про реалізацію української продукції, чий експорт, у порівнянні з показниками минулого року, зріс на вражаючі 39,6%.

Парадоксально, але це стало можливим завдяки...припиненню дії контрактів з Російською Федерацією. Державне космічне агентство, почавши пошуки нових цікавих проектів для українських підприємств, тим самим, збільшило експортні обсяги продукції галузі космічної промисловості через нові ринки збуту майже у два рази і дозволило спрямувати дійсно великі об'єми готових українських товарів на закордонні ринки.

Варто відзначити, що сума реалізованої продукції за перші шість місяців 2016-го року наразі становить більше 1,3 мільярдів гривень. А загальний обсяг валової продукції майже наблизився до двох мільярдів.

 


Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення