Космічна промисловість України суттєво збільшила свої прибутки та експортні обсяги

Космічна промисловість України суттєво збільшила свої прибутки та експортні обсяги

Перше півріччя поточного року стало більш ніж просто прибутковим для галузі космічної промисловості України – майже на 50% її підприємства збільшили обсяги власного виробництва, при цьому не забувши й про реалізацію української продукції, чий експорт, у порівнянні з показниками минулого року, зріс на вражаючі 39,6%.

Парадоксально, але це стало можливим завдяки...припиненню дії контрактів з Російською Федерацією. Державне космічне агентство, почавши пошуки нових цікавих проектів для українських підприємств, тим самим, збільшило експортні обсяги продукції галузі космічної промисловості через нові ринки збуту майже у два рази і дозволило спрямувати дійсно великі об'єми готових українських товарів на закордонні ринки.

Варто відзначити, що сума реалізованої продукції за перші шість місяців 2016-го року наразі становить більше 1,3 мільярдів гривень. А загальний обсяг валової продукції майже наблизився до двох мільярдів.

 


Олександр Володимирович Петровський нагороджений Орденом Святого Архістратига Михаїла І – го ступеня.
Напередодні свята Великодня, сьогодні 23 квітня, на запрошення Почесного патріарха   Філарета, у столиці нашої держави відбулося нагородження Олександра Володимировича Петровського...