Влада компенсуватиме учасникам АТО половину суми придбаної нерухомості

Влада компенсуватиме учасникам АТО половину суми придбаної нерухомості

Законопроект Кабінету міністрів України стосовно збільшення компенсації з державного бюджету суми придбаного учасниками антитерористичної операції у Донбасі житла підтримано у першому читанні українським Парламентом. Згідно пунктам вищезазначеного документу, сума компенсаційних коштів зросте з 30% до 50%.

Важливо додати, що разом зі збільшенням державної компенсації, у три рази зросте й відсоток річної кредитної іпотечної ставки на будівництво житла чи для придбання учасниками АТО нерухомості у рамках державного фінансування, передбаченого відповідною цільовою програмою.

Іпотечні кредити ж для будівництва чи придбання вже готового житла українським героям влада має намір надавати у першу чергу.

СВІЙ ПЕРШИЙ ВІЗИТ НОВИЙ ПРЕДСТОЯТЕЛЬ ПРАВОСЛАВНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ЦЕРКВИ РАЗОМ ІЗ ПРЕЗИДЕНТОМ УКРАЇНИ ЗДІЙСНИЛИ ДО ДНІПРОВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ
Президент України Петро Порошенко взяв участь у молебні в Дніпровському Храмі "Різдва Пресвятої Богородиці" Православної Церкви України. Богослужіння провів Митрополит Київський...