Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Учасники АТО отримають мільярд від уряду на житло

Учасники АТО отримають мільярд від уряду на житло
79844 ПЕРЕГЛЯДІВ

У травні цього року Кабмін допоміг учасникам АТО, звільнивши їх від оплати строкових кредитів, які були взяті на придбання житла


У травні цього року Кабмін допоміг учасникам АТО, звільнивши їх від оплати строкових кредитів, які були взяті на придбання житла.
Натомість, прем`єр-міністр країни Арсеній Яценюк повідомив, що в уряді ухвалили рішення про виділення коштів на придбання помешкань для учасників антитерористичної операції, а також для сімей загиблих учасників АТО. Яценюк звернувся до міністрів, аби ті в негайному порядку підготували необхідні документи, аби вже до кінця літа забезпечити людей помешканнями.
Нагадаємо, що раніше президент України Петро Порошенко підписав указ про підвищення особливого захисту військовослужбовців, а також їхніх сімей. До того ж учасники АТО повинні бути спокійними у плані збереження за ними посадових місць роботи та виплати заробітної плати.
Окрім цього, за Кабміном ще стоїть нагальне питання забезпечити військових пільговими тарифами на оплату житлово-комунальних послуг.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео