Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Відтепер в Україні самостійне будівництво житла узаконено

Відтепер в Україні самостійне будівництво житла узаконено
212756 ПЕРЕГЛЯДІВ

Відсьогодні вступив у силу закон про безкоштовне оформлення будівництва, що було зведено до 2011 року без спеціального дозволу на це


Відсьогодні вступив у силу закон про безкоштовне оформлення будівництва, що було зведено до 2011 року без спеціального дозволу на це. Таке безоплатне оформлення можна провести до кінця цього року (31 грудня 2015).
Як повідомляє Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства майбутні власники матимуть змогу звернутися до компетентних органів з цього питання та, протягом 10 днів отримати дозвіл на реєстрацію з попередньою технічною перевіркою житла, господарської споруди або ж садових та дачних будинків.
Відповідні рішення зможуть приймати органи з державного архітектурно-будівного контролю.
Нагадаємо, що питання про спрощену процедуру узаконення будівництва підіймалось ще з початку 2015 року, в результаті чого були прийняті зміни до закону «Про регулювання містобудівної діяльності».

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео