Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Чи вигідне українцю інвестування в первинне житло?

Чи вигідне українцю інвестування в первинне житло?
239367 ПЕРЕГЛЯДІВ

Згідно заяв експертів з нерухомості, українці і надалі можуть вигідно вкладати гроші в щойно відбудоване житло. У 2015 році це залишається вигідним


Згідно заяв експертів з нерухомості, українці і надалі можуть вигідно вкладати гроші в щойно відбудоване житло. У 2015 році це залишається вигідним.
Згідно прогнозів експертів, ціни на нерухомість в гривнях цього року продовжать рости, тож, ті. Хто мають гроші, можуть корисно вкласти свої кошти, для збереження, а також для збільшення суми. Пізніше, при необхідності, можна буде продати майно, але вже за значно вищою ціною.
При цьому, обсяги зведених будинків будуть скорочуватись через фінансову кризу України.
Однак, в цьому є і позитивний аспект – це дасть змогу звільнити ринок нерухомості від не добропорядних забудовників.
Також, для тих, хто планує інвестувати гроші в первинне майно, корисна порада – обов’язково, навіть компанію зі стажем, перевіряйте на легітимність будівництва, аби уникнути безглуздої втрати коштів.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео