Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Спрощення субсидіювання триватиме надалі

Спрощення субсидіювання триватиме надалі
239457 ПЕРЕГЛЯДІВ

У неділю, 14 травня 2015 року, прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк повідомив, що уряд буде робити все можливе, аби процедура оформлення субсидій була якомога простішою


У неділю, 14 травня 2015 року, прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк повідомив, що уряд буде робити все можливе, аби процедура оформлення субсидій була якомога простішою.
Також він зазначив, що після стрімкого підняття тарифів населення перебуває у занепокоєнні та хвилювати буде потрібно восени, коли почнеться опалювальний сезон та почнуть приходити кругленькі суми.
Та перейматись не варто, є просте рішення – субсидія. Яценюк переконаний, що українці повинні бути спокійними та знати, що країна в обличчі уряду «заплатить за них».
Процедура оформлення знижки буде дедалі спрощуватись, субсидії будуть надаватись усім, а потім вже розберуться, наголошує прем’єр-міністр.
Також слід зазначити, що на наступному тижні міжнародні аудитори оприлюднять свої висновки щодо адекватності українських тарифів.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео