Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Майдан. Версія 3.0

Майдан. Версія 3.0
159609 ПЕРЕГЛЯДІВ

7 червня 2015 року на Майдані України була зроблена спроба розбити наметове містечко.

7 червня 2015 року на Майдані України була зроблена спроба розбити наметове містечко.
У центрі Києва, поряд з монументом "Стела" активісти, які проголосили себе учасниками "Майдану 3.0", провели несанкціоновану акцію, яка за словами очевидців була схожа на провокацію.
«Якісь маргінали вийшли до центру Києва і одразу у російських ЗМІ посипалися ілюстрації», - розповідають свідки.
Українська символіка, прапори – ось чим прикриваються, так звані «Нові майдановці». На місці проведення акції роздають листівки. Тут вказано, що "Майдан 3.0" організовано "Громадським Блокпост" – саме ця організація має причетність до нового Майдану. Активісти мають певні "вимоги". Серед них: зміна чинного керівництва країни, системи влади, відміна поправок, внесених в Конституцію і в закон про воєнний стан, закон про імпічмент, індексація пенсій і зарплат, а також "відміна грабіжницьких тарифів".
Вночі того ж числа неправомірна акція була розігнана співробітниками правоохоронних органів, а намети були прибрані з центру міста. Проте активісти, що проголошують себе третіми майданівцями продовжують стояти на своєму і стверджують, що доб’ються реформи влади. Вранці вони знову зайняли стару локацію і заявили, що на намети згорнуть, але тільки на ніч.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео