Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Кордон з Придністров’єм буде укріплено

Кордон з Придністров’єм буде укріплено
212813 ПЕРЕГЛЯДІВ

1992 рік. Молдову роздирають внутрішні суперечки

1992 рік. Молдову роздирають внутрішні суперечки. Якщо ви цілковито не пам’ятаєте хід подій, то слід зазначити, що сценарій – дуже схожий на той, що провернули бойовики на Донбасі цього року. Зараз «республіка» Придністров’є представляє собою загрозу для внутрішнього порядку України та Молдови в цілому, адже ще весною Росія висловлювала бажання направити військовий контингент на територію терористичної держави. Всі ми розуміємо, що буде у разі такого повороту подій.
Так як, псевдо-держава тісно прилягає до Одеської області, було вирішено укріпити кордон з Придністров’єм.
«Свавілля має закінчитися», - заявив Михаїл Саакашвілі. Він наголошує на тому, що треба перекрити кордон з псевдо-державою, адже через «неприкриті» ділянки іде контрабанда, наркотики: «Разом із тим потоком товарів, людей іде дестабілізація країни. Якщо ми проведемо відокремлення від зони конфлікту – ми вирішимо питання дестабілізації».
Проте, перед тим, як проводити лінію оборони, Саакашвілі вважає за потрібне викоренити корупцію з органів, адже, на його думку, саме цей фактор буде заважати введенню оборонних мір.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео