Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

«Батьківщина» протестує проти продажу сільсько-господарської землі

«Батьківщина» протестує проти продажу сільсько-господарської землі
133066 ПЕРЕГЛЯДІВ

«В України великою цінністю є наша земля», - заявила лідер партії Юлія Тимошенко

«В України великою цінністю є наша земля», - заявила лідер партії Юлія Тимошенко.
Політик наголошує на тому, що українську землю, призначену для сільськогосподарських цілей, не можна віддавати на приватизацію, адже, на її думку, це потягне за собою багато проблем, зокрема появу нових монополістів, а також мінімум прибутків у бюджет.
«Де також гарантії, що Росія не буде слати своїх продавців, які будуть прикриватися підставними фірмами тут, в Україні і викупати нашу землю на користь агресору?», - наголошує Юлія Тимошенко.
Народний депутат вважає, що необхідно зараз ввести нову лінію політики щодо купівлі сільськогосподарської землі, такий вектор, який би не дозволив селу зубожіти.
«Я думаю, треба захищати нашу державну власність. Так, зараз в країні грошей не так багато, проте це не означає, що необхідно продавати зараз абсолютно все», - наголосила народний депутат.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео