Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Пільговий проїзд у червні не буде скасований

Пільговий проїзд у червні не буде скасований
212763 ПЕРЕГЛЯДІВ

Громадяни, які користуються пільгами у громадському транспорті, у червні продовжуватимуть їздити безкоштовно

Громадяни, які користуються пільгами у громадському транспорті, у червні продовжуватимуть їздити безкоштовно. У Кабміні повідомили, що пільги для чорнобильців, пенсіонерів і людей з обмеженими можливостями будуть збережені.
Міністр соціальної політики Павло Розенко повідомив, що ті категорії громадян, які мають пільги на проїзд у громадському транспорті, і надалі користуватимуться ними. Передусім це рішення стосується інвалідів І-ІІІ груп, ветеранів праці, учасників війни, громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, та деяких інших категорій.
Пільги для названих міністром категорій зберігатимуться для державного міського та приміського транспорту. Щодо проїзду у метрополітені це питання вирішуватимуть міські адміністрації Києва, Харкова і Дніпропетровська.
За словами міністра, сума фінансування з державного бюджету, що компенсує пільговий проїзд зазначених категорій, не зміниться.
Раніше в офіційних джерелах зазначалося, що з 1 червня кількість пільгових категорій, які можуть розраховувати на безкоштовне користування громадським транспортом, зменшилося, при цьому у списку таких осіб залишилися найменш захищені шари населення.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео