Телеканал УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Новини України: Підрозділ Яроша хоче бути в законі

53062 ПЕРЕГЛЯДІВ

Добровольчий український корпус (ДУК), створений торік влітку за ініціативою «Правого сектору», можуть зробити складовою української армії.

Добровольчий український корпус (ДУК), створений торік влітку за ініціативою «Правого сектору», можуть зробити складовою української армії. Узаконити підрозділ, який воює на Донбасі, запропонував народний обранець Дмитро Ярош.
Щоб легалізувати ДУК — необхідно ухвалити спеціальний закон, пояснив Ярош. Зараз ведуться переговори з усіма силовими відомствами України, адже слід визначитись, до якої структури може увійти корпус. Втім, Дмитро Ярош відкидає злиття з міліцією. «Проте співпраця має бути і з нею, бо йде війна», — зауважив лідер «Правого сектору».
Узаконення Добровольчого українського корпусу — не забаганка. Ярош порівнює свій підрозділ із Запорізькою Січчю і називає військово-політичним рухом, що сформувався з народу. Він може стати опорою, резервом для українського війська.
Щоправда, у ДУКу не проти бути поза офіційних силових структур. Але за умови збройної та кадрової підтримки держави і навіть згодні бути підконтрольними контррозвідці та ГПУ.

Редактор: [email protected]

© 2010 Телеканал УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео