Телеканал УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Ніякої автономії для Донбасу

Ніякої автономії для Донбасу
158970 ПЕРЕГЛЯДІВ

Голова Верховної Ради України Володимир Гройсман заявив, що про надання Донбасу статусу автономії або його федералізації не може бути і мови.

Голова Верховної Ради України Володимир Гройсман заявив, що про надання Донбасу статусу автономії або його федералізації не може бути і мови. За твердженням Гройсмана вже до жовтня поточного року у Конституцію України мають внести поправки, які нададуть право децентралізувати владу та надати більше уповноважень місцевому самоврядуванню. Про це він заявив в інтерв’ю для каналу «Інтер».

Спікер наголошує, що нові вибори на сході України повинні відбуватися лише за законом України, і ніяк інакше. Також, Гройсман різко прокоментував, на твердження того, що наслідком таких виборів може бути захоплення влади такими особами як Плотницький і Захарченко. Голова Парламенту сказав, що вбивці, голови злочинних угруповань та інші злочинці мають бути покарані належним чином, а не зазіхати на владу на сході України.

Гройсман наголошує на тому, що вибори, котрі будуть проходити на Донбасі повинні бути достовірними, а їх результати мають бути визнаними, як на території України, так і за її межами. Спікер застерігає, що в ніякому разі не можна допустити повторення «фарсу 2 листопада», коли люди робили свій вибір, по-перше без спостерігачів, а по-друге, під прицілом пістолетів.

Володимир Гройсман вважає, що всі повинні усвідомлювати, що наразі території, котрі є тимчасово окупованими - є територією України, а отже прийняття нового закону, не є резонним. Розмовляючи про амністію, Гройсман був категоричним, так він зазначив, що тим хто вбивав, викрадав, катував – помилування не буде.

Нагадаємо, що на перемовинах у Мінську Російська Федерація намагалась домогтися автономії для східних областей України, на що президент України заявив, що Україна – унітарна держава і федеративною не буде.

Редактор: [email protected]

© 2010 Телеканал УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео