Телеканал УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Українському омбудсмену заважають працювати в Криму

Українському омбудсмену заважають працювати в Криму
238562 ПЕРЕГЛЯДІВ

Український спеціаліст з прав людини Валерія Лутковська розповіла, що їй не дозволяють повноцінно працювати на території окупованого Криму.

Український спеціаліст з прав людини Валерія Лутковська розповіла, що їй не дозволяють повноцінно працювати на території окупованого Криму. При цьому у сфері захисту прав людини на півострові спостерігаються серйозні проблеми.
Валерія Лутковська, яка займається захистом прав людини в Україні, розповіла, що не може допомагати громадянам України, які лишилися на території Кримського півострова. Вона зазначає, що жителі Криму потребують її допомоги, оскільки на півострові є багато проблем, які не вирішуються самопроголошеною владою.
Раніше український омбудсмен повідомляла, що розраховує здійснити спільну поїздку з російською колегою Еллою Памфіловою та європейським комісаром з прав людини Нільсом Муйжнієксом та сподівається на їхню допомогу. Однак поки сприяння російського омбудсмена та російської влади Лутковська не помічає. Тому зараз вона може лише спостерігати за ситуацією та доповідати про наявний стан українській владі.

Редактор: unt@ukr.net

© 2010 Телеканал УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео