Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

COVID-19 не назавжди, а Україна – вічна!

COVID-19 не назавжди, а Україна – вічна!
92518 ПЕРЕГЛЯДІВ

Було проведене екстрене засідання української делегації в Парламентській асамблеї Ради Європи. На порядку денному стояло питання: “Чи братиме Україна участь в зимовій сесії ПАСЕ 2021 року?” Проте рішення було майже одностайним, адже їхати потрібно.

Цього року через поширення пандемії засідання вирішили проводити у гібридній формі. Тобто частина країн, яка має можливість приїхати, буде допомагати в Страсбургу. А ті, хто не має такої можливості, залишаться вдома та спостерігатимуть дистанційно.

Представники всіх фракцій Верховної Ради, як і самі делегати впевнені, що данна поїздка піде на користь країні. Тож наша делегація поїде і братиме участь у міжнародному обговоренні питань!

"Україна потребує сильного голосу на міжнародному просторі. COVID-19 не назавжди, а Україна вічна", – такими словами поставила крапку у розгляді цього питання голова делегації Ліза Ясько.

Всі хвороби приходять і йдуть. Спочатку була епідемія грипу, тепер коронавірусу, а ще раніше чума і ще багато чого. Проте після них існує ціле життя, в якому перед людиною стоять ті самі питання, що й перед. Тож необхідно крокувати далі, не дивлячись ні на що.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео