Телеканал УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Зона АТО: як тепер туди потрапити цивільним громадянам?

26610 ПЕРЕГЛЯДІВ

В цьому році був введений порядок, що в’їхати та покинути зону АТО можна буде лише отримавши спеціальний дозвіл від військових

В цьому році був введений порядок, що в’їхати та покинути зону АТО можна буде лише отримавши спеціальний дозвіл від військових. Таке розпорядження було поширено на ті території Донецької та Луганської областей, які є підконтрольними бойовикам.
Щоб отримати дозвіл на в’їзд та виїзд треба подати низку документів. Процес виготовлення пропусків затягувався до 10 днів.
Місцеві жителі скаржилися, що дуже довго приходиться чекати свого квитка у мирну Україну: нема чітко визначеного пакету документів, дозволи робляться прямо на місті блок-постів, частіше за все від руки і на звичайному папері, що ніяк не схожий на офіційний документ.
З ініціативи Президента України, тепер процедуру буде спрощено і скоріш за все переведено в електронну систему.
За словами Петра Порошенка – це не діло випускати перепустки на шматках простого паперу, крім того багато таких «документів» підроблюються. Крім того, як повідомляло раніше СБУ – прямо біла пропускних пунктів торгували підробними перепустками.
Електронна система не тільки спростить пересікання кордону, а й дасть можливість спец. службам мати достовірні дані і змогу відстежувати підозрілих осіб в тих областях. Хоча оформлення і буде проходити в електронному режимі, для отримання перепустки потрібно буде особиста присутність громадянина.

Редактор: unt@ukr.net

© 2010 Телеканал УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео