Телеканал УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

«Народний фронт» хоче заборонити телеканали агресора

53066 ПЕРЕГЛЯДІВ

З пропозицією заборонити трансляцію усього медійного продукту РФ виступила Вікторія Сюмар. Вона є Головою Комітету з питань свободи слова та інформаційної політики

З пропозицією заборонити трансляцію усього медійного продукту РФ виступила Вікторія Сюмар. Вона є Головою Комітету з питань свободи слова та інформаційної політики.
Як представник своєї фракції, Вікторія заявляє, що зараз посилено ведеться не тільки військова агресія, а й інформаційна.
Нагадуємо, що Кримський півострів потрапив в інформаційну ізоляцію зусиллями російської влади.
Сюмар зазначає, що тимчасову заборону російських каналів слід перетворити на постійну, адже за словами експерта, якщо б в Одесі транслювали у травні російські пропагандистські програми – навряд чи на півдні зараз було б спокійно.
Ще раніше голова Державного агентства з питань кіно України – Іллєнко, заявив, що всі російські фільми, широкоекранного формату, будуть проходити жорстку цензуру.
В свою чергу Вікторія Сюмар зазначає, що треба якнайшвидше припинити існування усіх без виключення російських телеканалів, а тим паче заборонити трансляцію новин.
«Коли почалося вторгнення на Донбасі – першочергово бойовики захоплювали телевежі і відключали українські канали. Це стимулювало міжнаціональне ворогування, а також, як ми вже переконалися, стало загрозою для безпеки людей» - стверджує Голова комітету і додає: «Ми зараз готові докласти усіх зусиль, щоб зупинити пропаганду агресора на правовому рівні і вберегти українців від інформаційної війни».

Редактор: unt@ukr.net

© 2010 Телеканал УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео