Телеканал УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Гонтарева vs гривня: чиє місце у країні залишиться стабільним?

Гонтарева vs гривня: чиє місце у країні залишиться стабільним?
238585 ПЕРЕГЛЯДІВ

Сьогодні у Верховній Раді Валерія Гонтарєва звітуватиме перед народними обранцями з приводу курсу гривні і подальшої долі національної валюти

Сьогодні у Верховній Раді Валерія Гонтарєва звітуватиме перед народними обранцями з приводу курсу гривні і подальшої долі національної валюти.
У девальвації гривні звинувачують главу Нацбанку. У зв’язку із обезціненням валюти, під будівлею НБУ не раз проводилися акції, що закликали уряд відправити у відставку Гонтарєву.
Рішення все ж таки було прийнято, але як завжди не доведено до кінця: не вистачило кількості підписів, щоб відсторонити пані Валерію від обов’язків. Сама ж голова держ. банку відкрито заявила, що рішення про її звільнення прийнято лише тому, що НБУ став вперше в історії незалежним від уряду. Певно, таким же незалежним, як і сама пані Гонтарєва від правил ведення банківської справи.
На сьогоднішньому засіданні голова НБУ презентуватиме новий звіт про виконану роботу, а також розкаже деталі подальшої співпраці з Міжнародним валютним фондом.

Редактор: unt@ukr.net

© 2010 Телеканал УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео