Телеканал УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Сепаратисти Донецька розповіли, навіщо їдуть у Київ

Сепаратисти Донецька розповіли, навіщо їдуть у Київ
79603 ПЕРЕГЛЯДІВ

Реформа Конституції спровокувала хвилю протиріч та пропозицій. Основний пункт, що усіх бентежить – це децентралізація влади в Україні

Реформа Конституції спровокувала хвилю протиріч та пропозицій. Основний пункт, який усіх бентежить – це децентралізація влади в Україні.
Своє незадоволення висловлюють і сепаратисти Донеччини.
Андрія Пургіна вважають «спікером», так званого «парламенту» самопроголошеної республіки ДНР. Він заявив, що «делегація» держави-привида готова вирушити у Київ, щоб обговорити поправки до Конституції України та висунути ряд своїх пропозицій.
Пургін стверджує, що начебто свою пропозицію «уряд» ДРН направив до Володимира Гройсмана.
У «дипломатичній переписці» сепаратистський спікер називає Гройсмана «колегою» і навіть пропонує із зустрічним візитом приїхати до Донецьку. Окрім змін до Основного закону України, Пургін пропонує свої умови співпраці двох парламентів, а також обговорити порядок виконання Мінських домовленостей.
Реакція української влади на дану заяву – невідома.
Мотиви сепаратистів вносити свої поправки до Конституції експерти аргументують тим, що не так давно Росія висловила свою підтримку у проголошенні незалежності терористичних республік на Донбасі.

Редактор: unt@ukr.net

© 2010 Телеканал УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео