Телеканал УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Київ дав різку відповідь на пропозицію сепаратистів почати переговори

Київ дав різку відповідь на пропозицію сепаратистів почати переговори
159119 ПЕРЕГЛЯДІВ

Минулого тижня, так званий, уряд ДНР висунув пропозицію розпочати переговори з Київською владою, зокрема в аспекті внесення змін до Конституції

Минулого тижня, так званий, уряд ДНР висунув пропозицію розпочати переговори з Київською владою, зокрема в аспекті внесення змін до Конституції.
В свою чергу офіційна влада готова вкотре почути Донбас, але тільки в особі легітимної влади, чиї повноваження будуть підкріплені легальними виборами у регіоні.
Самозванців у Києві ніхто слухати не хоче. Саме так заявив міністр закордонних справ України Вадим Пристайко: «Для того, щоб регіон мав змогу оголосити свої пропозиції – є вибори у регіоні. Вони повинні там відбутися, але на даний момент це неможливо, через те, що озброєння та війська досі не відведено».
МЗС України наголошує, що офіційний уряд не буде ні в якому разі вести переговори з сепаратистськими ватажками, так званими «польовими командирами». Крім того, багаторазові відведення військ бойовиків, парламентарі розцінюють не більше ніж, театральне дійство: Міністерство оборони вважає, що це просто реорганізація угрупувань для продовження війни.
В свою чергу, сепаратисти запевняють, що відвід військ та озброєння відбувся і з огляду на це, Україна повинна розпочати фінансування підконтрольних територій та відновити соціальні виплату на Донбасі.

Редактор: unt@ukr.net

© 2010 Телеканал УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео