Телеканал УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Ахметов не хотів припиняти конфлікт на Донбасі

Ахметов не хотів припиняти конфлікт на Донбасі
212128 ПЕРЕГЛЯДІВ

Сьогодні усі українці активно обговорюють питання децентралізації влади в Україні

Сьогодні усі українці активно обговорюють питання децентралізації влади в Україні. В свою чергу Петро Порошенко робить ставку на місцеві «еліти», яким і буде відведено місце влади у регіоні.
Розраховують на місцевих олігархів вже не вперше: ще коли починалися найменші заворушення на Донбасі, уряд просив Ріната Ахметова стати на заваді конфлікту. Проте, результат залишився невтішний.
«Нас було семеро: я та моя шостка» - саме так про олігарха кажуть самі жителі Донецького регіону, бо впевнені, що саме Ахметов «злив» регіон бойовикам.
Політологи ж переконані, що при всіх своїх силах та грошах Рінат міг протистояти і мітингам, і референдумам і навіть військовим діям, адже в Ахметова були озброєні люди. Проте, сам олігарх вирішив, що прихід російської влади принесе йому більше грошей і більше можливостей заробляти в подальшому. Проте, його особистий план далеко не йшов «у ногу» зі стратегією Путіна, метою якого є перетворення регіону на маріонетку.
«Рінат вважав, що абсолютно все йому підконтрольно, але він став лише помічником у розвалі держави. Країна-агресор його просто використала і навіть цього не скриває» - зазначають експерти.

Редактор: unt@ukr.net

© 2010 Телеканал УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео