Телеканал УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Державу змусять фінансувати політичні партії

Державу змусять фінансувати політичні партії
106104 ПЕРЕГЛЯДІВ

Політичні партії олігархів – це не прагнення налагодити справи в країні, це бізнес-проекти. Саме так вважають члени політичного об’єднання «Воля»

Політичні партії олігархів – це не прагнення налагодити справи в країні, це бізнес-проекти. Саме так вважають члени політичного об’єднання «Воля».
Зараз Кабінет Міністрів України вирішує нову задачу: фінансування політичних партій та їх діячів. Ініціатива поступила з боку вищезгаданого об’єднання в особі члена Ради – Сергія Тарана. Він та його колеги вважають, що така інновація у законодавстві стане справжньою революцією та назавжди змінить упереджене ставлення суспільства до лідерів партій і викличе більше довіри з боку виборців, адже державне фінансування зробить різні політичні утворення вкрай незалежними.
На думку експертів, на розкрутку партій будуть витрачатися ті ж самі кошти, що олігархи незаконно витягують з бюджету. Крім того, держфінансування партій – це суто європейська практика.
Самі ж народні обранці вбачають у таких змінах виключно позитивний ефект, адже новий законодавчий проект буде направлений на захист прав та інтересів виборців. Як це все буде функціонувати на практиці – буде видно, зазначимо, що у розробці нововведень приймають участь експерти Лабораторії законодавчих ініціатив, представники Мін’юсту та ЦВК. До уваги беруться рекомендацій ОБСЄ, Венеціанської комісії, ГРЕКО та РПР.

Редактор: unt@ukr.net

© 2010 Телеканал УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео