Телеканал УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

«Удар» закликає Раду визнати Донбас окупованою територією

«Удар» закликає Раду визнати Донбас окупованою територією
26617 ПЕРЕГЛЯДІВ

Депутат фракції «Удар» Єгор Фірсов висловив тверду позицію, щодо ситуації на Донбасі: він та його колеги закликають уряд України визнати, що на Сході проводиться не антитерористична операція, а боротьба з окупацією

Депутат фракції «Удар» Єгор Фірсов висловив тверду позицію, щодо ситуації на Донбасі: він та його колеги закликають уряд України визнати, що на Сході проводиться не антитерористична операція, а боротьба з окупацією.
Дане рішення народний обранець позиціонує як непопулярне, але вкрай важливе для країни у сьогоднішній ситуації.
«Чому, коли анексували Крим – наші депутати одразу визнали, що це є окупація території, хоча на території півострову не було ні найменшого пострілу. Ситуацію на Донбасі уряд приховує під маскою АТО. Це логічно, адже Росія зробила дуже хитрий хід: окупувавши регіон, визнала, що Україна відповідальна за все, що відбувається на Східних землях». – каже Єгор Фірсов.
Крім того, він зазначає, що від того, як зараз Верховна Рада назве ситуацію на Донбасі - напряму залежить стратегія створення мирних умов в регіонах та умови фінансування областей: в останній час починає наростати суспільне невдоволення тим, що Україна зупинила проведення соціальних виплат тим особам, що проживають у зоні АТО.
Є. Фірсов зазначає, що людям треба напряму сказати, що територія, яка знаходиться під владою бойовиків – знаходиться під крилом відповідальності Росії.

Редактор: unt@ukr.net

© 2010 Телеканал УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео