Телеканал УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Всі на боротьбу з «Російським окупантом»

Всі на боротьбу з «Російським окупантом»
106119 ПЕРЕГЛЯДІВ

Міністерство інформаційної політики випустило провокаційний ролик, який в історичному контексті показує суть «руського миру»

Міністерство інформаційної політики випустило провокаційний ролик, який в історичному контексті показує суть «руського миру».
Даний ролик – відповідь на пропагандистський міні-фільм країни-агресора. Раніше російські блогери розповсюдили відео: «Я – російський окупант», де автори розповідають, як прихід росіян підвищив рівень життя у віддалених районах Сибіру, Азійських степів і навіть Прибалтики.
Українська ж версія – це «">Російський окупант без цензури». Міністерство інформаційної політики розповідає про злочини проти малих етносів на тих же землях Сибіру та Азійської частини Росії.
«Я окупував Сибір і мені плювати на корінне населення. Я влаштую там ядерний полігон. А якщо когось щось не влаштовує – згадайте Чечню…» - саме так проголошують автори українського ролику про курс зовнішньої політики Росії.
«Головна мета ролику – довести, що ми знаємо усі наміри країни-агресора. Його створила команда ентузіастів. Ми демонструємо усім суть курсу РФ і не збираємося більше мовчати про злочини» - каже один з ініціаторів створення ролику Олександр Барабошка. ">

Редактор: unt@ukr.net

© 2010 Телеканал УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео