Телеканал УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

На проект «Стіна» витратили вже 163 мільйони

На проект «Стіна» витратили вже 163 мільйони
132600 ПЕРЕГЛЯДІВ

Проект «Стіна», про який надзвичайно багато говорилось минулоріч поступово стає реальністю

Проект «Стіна», про який надзвичайно багато говорилось минулоріч поступово стає реальністю. Хоч і наглядних результатів поки що майже не видно, однак на нього витрачено великі кошти із бюджету. «Для реалізації проекту ми вже освоїли 163 мільйони гривень», - розповідає Олег Слободян, помічник глави Держприкордонслужби.
Нагадаємо, в кінці 2014 року Державна прикордонна служба України отримала 235 мільйонів гривень для реалізації інженерного проекту, завдяки якому повинно відбутись облаштування кордону між Україною та країною агресором. Також ці кошти повинні бути використані для створення адміністративної межі з тимчасово окупованою АР Крим.
За словами Слободяна, завдяки бюджетним коштам було облаштовано 50 блокпостів, також закуплено численні станції зв’язку та споруджені місця для проживання та служби особового складу.
Також протягом 2014 року на українсько-російській ділянці відновлено понад 137 км. ровів, що зупиняють танки, наново споруджено майже 90 км. інженерних огорож.
Та повертаючись до самого спорудження стіни, то цих коштів не вистачить. У Держприкордонслужбі розповіли, що на 2015 рік задля проекту виділено ще 300 мільйонів гривень, перший транш, який буде складати одну десяту від загального бюджету прикордонники очікують вже в кінці березня. «Як тільки кошти надійдуть і дозволятиме погода, активна фаза інженерних робіт відразу ж відновитися», - додав Слободян.

Редактор: unt@ukr.net

© 2010 Телеканал УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео