Телеканал УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

МВС планує боротись із псевдомітингами

МВС планує боротись із псевдомітингами
106111 ПЕРЕГЛЯДІВ

Міністерство внутрішніх справ України задумало протидіяти проплаченим масовим акціям суспільно-політичного характеру

Міністерство внутрішніх справ України задумало протидіяти проплаченим масовим акціям суспільно-політичного характеру. Інструментом у боротьбі повинен стати відповідний закон, який передбачатиме кримінальну відповідальність за скоєне правопорушення.
Про це всім оголосив депутат від фракції «Народний фронт» та радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко. Зі слів чиновника, сьогодні в Україні немає жодних законодавчих важелів, аби протидіяти та карати організаторів проплачених акцій. «Тому я ініціював, а мої помічники розробили проект закону про внесення змін до Кримінального кодексу щодо визнання факту організації проплачених масових акцій злочином, яке повинно закінчитись покаранням.» - написав Геращенко у на своїй офіційний сторінці у Фейсбуці.
У законопроекті передбачено, що отримання будь-якої фінансової нагороди за участь в мітингу, акції протесту, демонстрації тощо, каратиметься або штрафом у розмірі 500 неоподаткованих мінімумів, або ж обмеженням волі на термін до трьох років.
У разі повторного правопорушення покарання буде більш жорстким. Штраф – від 500 до 1000 неоподаткованих мінімумів, арешт на півроку, а обмеження волі – вже до 5 років.
Фінансовою винагородою в законопроекті називають усе, що пропонує організатор псевдомітингу за участь у ньому: кошти, пільги, переваги, або інші нематеріальні активи, які перевищують 3% від мінімальної зарплатні.
Також Геращенко заявив, що сьогодні на Хрещатику планується проплачена акція протесту проти столичної та державної влади.

Редактор: unt@ukr.net

© 2010 Телеканал УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео