Телеканал УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Гонтарєва пообіцяла наповнити обмінники валютою

Гонтарєва пообіцяла наповнити обмінники валютою
212140 ПЕРЕГЛЯДІВ

Сьогодні Гонтарєва заявила, що хоче спрямувати свій курс на стабілізацію гривні, максимально призупинити знецінення валюти

Новий ранок – новий курс долара. Останні дні НБУ не тримає стабільного курсу гривні. Був у нас долар і по 25, і по 30 і навіть по 41 гривні.
Сьогодні Гонтарєва заявила, що хоче спрямувати свій курс на стабілізацію гривні, максимально призупинити знецінення валюти.
За її словами, зараз Україна викупила 579 млн доларів США. Такий крок був продуманий, адже валюта була закуплена для поповнення резервів. Гонтарєва розповідає, що тепер в обмінниках з’явиться валюта: «У разі нової хвилі паніки люди зможуть обміняти свої накопичення. Ми приклали значні зусилля, щоб отримати валюту».
Крім того, голова НБУ наголошує на тому, що згідно підписаного меморандуму з МВФ відбудеться моніторинг 10 банків України: будуть перевіряти їх платоcпроможність.
Щодо стабілізації курсу, то ще раніше Арсеній Яценюк заявив про надання Україні 17,5 доларів США, що будуть вкладені у стабілізацію української економіки та фінансового сектору.
Фінансові експерти дають не такий оптимістичний прогноз новому влиттю іноземних коштів: вони вважають, що нові займи лише на короткий період стабілізують курс долару в України. Крім того, фінансисти побоюються, що згодом обмінники знову залишаться порожніми, а державі знадобиться шукати новий вихід та нові реформи фінансового сектору, щоб повернути вже збільшений борг держави.

Редактор: unt@ukr.net

© 2010 Телеканал УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео