Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Хто з європарламентарів прихильні до України?

Хто з європарламентарів прихильні до України?
159582 ПЕРЕГЛЯДІВ

Так звані «старі» держави Європи заявляють, що Євросоюз і так вже має достатньо учасників і про нові приєднання можна лише говорити.

Так звані «старі» держави Європи заявляють, що Євросоюз і так вже має достатньо учасників і про нові приєднання можна лише говорити. Тим не менш, Україну розглядають, як стратегічну територію у становленні європейського курсу політики.
Незважаючи на те, що ще 8 країн Європейського союзу просто проігнорували ратифікацію угоди, у риториці політиків ЄС можна побачити зрушення з мертвої точки у відносинах України з союзом.
Зокрема європарламентар від Румунії стверджує, що його рідна країна і сама пройшла такий важкий шлях.
«Румунія теж намагалася позбутися свого часу закорузлої системи. Це було не просто, наші сподівання також розсипалися раз за разом, тим не менш, зараз ми – частина ЄС. Для України нагода стати членом союзу зможе дати більше можливостей створити державу без комуністичної спадщини. ЄС так само, як і ця держава перебуває на роздоріжжі, тому не можна полишати можливості вибору ні тих, ні інших», - зазначає Віктор Негреску.
Колишній депутат закордонних справ Естонії, а нині євродепутат – Урмас Пает зазначає, що вступ України до ЄС є запорукою миру на континенті.
«Тут стоїть вибір: хто буде творити історію. ЄС з демократичними цінностями, чи Росія, яка має відновити свої імперські «апетити». Це дуже серйозні речі. Україна – це мир у Європі», - зазначив політик.
Проте, ситуація серед європаламентарів – не настільки позитивна. Радикальні партії, зокрема «Національний фронт» Марі Ле Пен не соромиться раз за разом проголошувати, що Україну в ЄС ніхто не бачить, як повноцінного члена.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео