Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Україну чекає історичний поворот у відносинах з Японією

Україну чекає історичний поворот у відносинах з Японією
53263 ПЕРЕГЛЯДІВ

5 червня до нашої країни з офіційним візитом вперше прибуде голова японського уряду Сіндзо Абе.

Японія. Східна країна, яка лише у ХІХ сторіччі «відкрилась» для світу. Якщо для половини світу Японія стала партнером ще 2 століття тому, то для України широка перспектива у відносинах із східною державою – настає тільки зараз.
Цікаво, що історична доля Японії чимось схожа на українську: країну роздирали міжусобні суперечки сильних удільних князів, країна не могла довгий час об’єднатися, а напади сусіда – Китаю взагалі гальмували всі державотворчі процеси.
5 червня до нашої країни з офіційним візитом вперше прибуде голова японського уряду Сіндзо Абе. Зустріч відбудеться на рівні Президента України. Його Адміністрація називає цей момент історичним поворотом у міжнародних відносинах. Зазначимо, що японський управлінець хоче провести зустріч саме перед самітом «великої сімки», щоб обговорити нагальні питання, які хвилюють Україну та Японію у перспективі розвитку міжнародних відносин.
Японський урядовець іде до України обговорити ситуацію на Донбасі та можливість надання підтримки у здійсненні деескалації конфлікту.
Більше того, є інформація, що Японія не хоче обмежуватися лише наданням тимчасової допомоги у розв’язанні конфлікту: Сіндзо Абе іде також обговорити можливість наукового, технічного, гуманітарного напрямку співпраці.
Варто також зазначити, що Японія на ряду з Євросоюзом не визнала анексію Криму і підтримує дії України, щодо його повернення.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео