Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

США та Канада звинувачують Путіна у розв’язанні холодної війни

США та Канада звинувачують Путіна у розв’язанні холодної війни
186252 ПЕРЕГЛЯДІВ

«Залізна завіса», інформаційна та товарна блокада, риторика ворожості – все це ознаки «холодної війни», з якою зіткнувся світ за часів СРСР.

«Залізна завіса», інформаційна та товарна блокада, риторика ворожості – все це ознаки «холодної війни», з якою зіткнувся світ за часів СРСР. Зараз політики вважають, що відбуваються спроби відновлення таких самих відносин. Ініціатором виступає, як і вперше – Росія. З такої позиції до країни-агресора ставляться США та Канада.
«Є такі політики, що заново хочуть запустити у світ механізм «холодної війни». Особливо це стосується Президента Росії – Путіна. Те, що ми чуємо від нього, не є тим, що чекає G7 від Російської Федерації», - зазначає прес-секретар Білого дому Джош Ернест.
Тим не менш, Генеральний секретар НАТО Йенс Столтенберг не одноразово говорив про те, що зараз Альянс не перебуває у стані стратегічного партнерства з Російською Федерацією, проте, даний стан не є, на його погляд, початком «холодної війни».
Канада в свою чергу підтримує слова Джоша Ернеста. Прем’єр-міністр Стівен Гарпер заявив, що президент Росії мислить категоріями «холодної війни». Яскравим проявом такого «менталітету», за його словами, є агресія на території України, а також поява російських бомбардувальників над північною Атлантикою.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео