Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Перешкоджати українському миру: що нового кажуть про словацьких терористів

Перешкоджати українському миру: що нового кажуть про словацьких терористів
26697 ПЕРЕГЛЯДІВ

Нещодавно словацькі журналісти зробили сенсаційне відкриття: як виявилося, на Донбасі є інтернаціональна банда, куди входять добровольці з Словакії та Чехії

Нещодавно словацькі журналісти зробили сенсаційне відкриття: як виявилося, на Донбасі є інтернаціональна банда, куди входять добровольці з Словакії та Чехії. Словацький уряд висловив своє ставлення до терористів, що воюють на сході України.
Міністерство внутрішніх справ Словаччини виступає проти військових добровольців, які пішли воювати в Україну. Також уряд Словаччини заявляє, про небезпеку з боку деяких волонтерів: люди, що спрямовані в Україну в якості волонтерів не є схваленими організаціями і діють за власною ініціативою.
Стабілізувати загострення в районі в конфлікту можна, вважають Словаки, проте, робити це варто, виключно мирним шляхом.
Проте, начальник прес-служби МЗС Петро Суско своїми публічними виступами дав зрозуміти, що Словаччина дистанціюється від своїх же авантюристів, що продовжують воювати в зоні АТО.
«Незалежність України, її суверенітет і цілісність, а також стабілізація ситуації в окупованих ДНР І ЛНР є одним пріоритетом словацької зовнішньої політики на міжнародній арені. Вирішити питання слід виключно мирним шляхом і шляхом демократії. Інших варіантів у нас немає», - заявляє П. Суско.
Словацький уряд стурбовало те, що режим припинення вогню був порушений, зокрема із застосуванням важкого озброєння.
«Військова техніка має бути виведена з України, згідно з Мінськими угодами, а люди не повинні продовжувати гинути за рахунок продовження Антитерористичної операції і розпалювання військового конфлікту», - заявляють словацькі урядовці.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео