Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

США і G7 готові ввести нові санкції проти Росії

США і G7 готові ввести нові санкції проти Росії
159641 ПЕРЕГЛЯДІВ

Після зустрічі Арсенія Яценюка з віце-президентом США Джо Байденом у Вашингтоні стало відомо, що Америка прихильно ставиться до позиції України та готова ввести нові економічні санкції проти Росії

Після зустрічі Арсенія Яценюка з віце-президентом США Джо Байденом у Вашингтоні стало відомо, що Америка прихильно ставиться до позиції України та готова ввести нові економічні санкції проти Росії.
Спільно з G7 країна вирішила продовжити тиск на державу-агресора. Ще раніше повідомлялось, що потенційні торгівельні партнери РФ санкції скасовувати не збираються до повного виконання Мінських мирних домовленостей. Дана умова зберігається і досі. Крім того, союзники вимагають від Путіна виведення військ з території України, а також повернути право українським військовим контролювати державний кордон нашої країни.
Арсеній Яценюк в принципі не задоволений ходом вирішення українського конфлікту в рамках Мінського мирного договору. Спираючись на дані Генерального штабу, незалежних спостерігачів, можна сказати, що бойовики продовжують вести обстріли. Нема про що казати і в плані відведення важкого озброєння.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео