Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Крим для Європи став так само небезпечним, як Ебола та ІГІЛ

Крим для Європи став так само небезпечним, як Ебола та ІГІЛ
239586 ПЕРЕГЛЯДІВ

Рік анексії Криму

Рік анексії Криму. Окупаційна влада. Режим. Всі ці проблеми з новою силою зацікавили західних політиків, адже, проаналізувавши дії Росії, Європа врешті-решт побачила загрозу геополітичній ситуації світу.
Зокрема Ангела Меркель вважає, що Крим, як такий згодом може загрожувати безпеці міжнародного становища так само, як небезпечний вірус Еболи та терористичної організації ІГІЛ.
Інший політик, представник США в ООН – Саманта Пауер зазначила, що відновлення миру у Європі заважає саме анексія півострова. Політик зазначила єдиний позитивний момент: українські правозахисники стали активніше проявляти себе у питанні повернення півострову. Зараз група українських експертів плідно працює разом з американськими колегами у сфері подання документу до міжнародного суду у зв’язку з прагненням повернути Кримський півострів.
«США не зупиняться ні перед чим, якщо Крим не буде повернено до складу України», - наголосила Саманта Пауер.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео