Телеканал УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Новини України: Прем’єр–міністр Польщі Єва Копач відвідає Україну

Новини України: Прем’єр–міністр Польщі Єва Копач відвідає Україну
238152 ПЕРЕГЛЯДІВ

Президент України Петро Порошенко поспілкувався по телефону із прем’єром Польщі Євою Копач. Під час розмови було обговорені найбільш актуальні питання так, зокрема, співрозмовники обговорили подальшу економічну і військову співпрацю між двома країнами, а також ситуацію на Донбасі.

Президент України Петро Порошенко поспілкувався по телефону із прем’єром Польщі Євою Копач. Під час розмови було обговорені найбільш актуальні питання так, зокрема, співрозмовники обговорили подальшу економічну і військову співпрацю між двома країнами, а також ситуацію на Донбасі. Також було обговорено майбутній візит польського прем’єра до України, який запланований на 19 січня.
Петро Порошенко подякував за підтримку, яку надає Україні польська влада і народ Польщі. У свою чергу Копач запевнила Порошенка у тому, що Польща і надалі буде допомагати Україні і українським військовим, що знаходяться на сході країни. Співрозмовники домовились зустрітись під час перебування польського прем’єра в Україні. «Під час розмови Петро Порошенко і Єва Копач зустрітись в Україні 19 січня»,- йдеться на офіційному сайті президента. Окрім цього президент України попросив Єву Копач посприяти збільшенню фінансової допомоги Європейським Союзом Україні.

Редактор: [email protected]

© 2010 Телеканал УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео