Телеканал УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Новини України: Євросоюз вкотре збільшує санкції проти Росії

79465 ПЕРЕГЛЯДІВ

Лідери ЄС запропонували міністрам закордонних справ країн Європи розглянути питання про введення додаткових санкцій відносно Росії у відповідь на продовження боротьби в Україні.

Лідери ЄС запропонували міністрам закордонних справ країн Європи розглянути питання про введення додаткових санкцій відносно Росії у відповідь на продовження боротьби в Україні. У заяві йдеться, що міністри мають підготувати відповідний документ про подальші обмежувальні заходи до четверга.
Постанова закликала Росію дотримуватись Мінського перемир’я, підписаного у вересні минулого року, яке було проігнороване на тлі зіткнень між українською армією та проросійськими бойовиками.
Представник українських військ повідомив, що дев’ять солдат було вбито протягом останніх 24 годин, коли розпочався бій у декількох точках східної України. Він розповів, що повстанці розпочали важкий обстріл з мінометів та артилерійських установок недалеко від міста Дебальцеве та села Луганське донецької області.
Верховна Рада України тим часом ухвалила резолюцію, яка визначила Росію як «державу-агресора». Спираючись на 270 із 297 голосів «за» у парламенті, депутати також офіційно визнали повстанців з самозваних «народних республік» у Донецьку та Луганську «терористичними організаціями».
Міністри закордонних справ ЄС прийняли рішення провести позачергове засідання в четвер після того, як на околиці Маріуполя були пущені ракети з боку сепаратистів. Відповідно до офіційних процедур Євросоюзу, міністри могли б попросити Європейську комісію розробити подальші санкції, які б потім затвердили глави держав та уряди країн. Саміт ЄС намічено на 12 лютого.
Генеральний секретар НАТО Йенс Столтенберг закликав Росію припинити надання військової підтримки повстанцям. Північноатлантичний альянс та Київ звинувачують Москву у регулярному посиланні військ і важкого озброєння для допомоги сепаратистам, що Росія вони неодноразово відкидала.

Редактор: [email protected]

© 2010 Телеканал УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео