Телеканал УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Мінські угоди перепишуть

105941 ПЕРЕГЛЯДІВ

Мінські домовленості щодо розв’язання конфлікту на Сході України будуть переглянуті і допрацьовані

Мінські домовленості щодо розв’язання конфлікту на Сході України будуть переглянуті і допрацьовані. Такий результат тристоронніх переговорів Німеччина-Франція-Росія. Участь у них взяли керівники країн: Ангела Меркель, Франсуа Олланд та Володимир Путін.

Переговори проходили напередодні, 6 лютого, у Москві і тривали багато годин, повідомляє німецька медіакомпанія «Deutsche Welle». Сторони дійшли висновку, що в документі слід врахувати нові пропозиції Німеччини, Франції, Росії і України. Речник німецького уряду Штеффен Зайбертзапевняє: у Меркель та Олланд була конструктивна розмова з Путіним. Тому зараз розпочинається робота над «можливим спільним документом». Його кінцева мета — реалізація мінських домовленостей.

У Кремлі також вважають перемовини змістовними та конструктивними. За словами Дмитра Пескова, речника російського лідера, у новому  документі будуть враховані пропозиції президентів України та Росії —  Петра Порошенка і Володимира Путіна. Їх російський президент сформулював очільникам Німеччини та Франції.

У неділю, 8 лютого, діалог між главами чотирьох країн продовжиться, але в форматі телефонної конференції. 

Редактор: unt@ukr.net

© 2010 Телеканал УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео