Телеканал УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Клімкін: Хрест на стосунках з Росією Україні не допоможе

Клімкін: Хрест на стосунках з Росією Україні не допоможе
185394 ПЕРЕГЛЯДІВ

Дипломатичні відносини з Росією розривати не можна, переконаний керівник Міністерства закордонних справ України Павло Клімкін.

Дипломатичні відносини з Росією розривати не можна, переконаний керівник Міністерства закордонних справ України Павло Клімкін. Адже відмова не поверне Крим Україні і тим більше — не припинить кровопролиття на Донбасі.
Якщо на дипстосунках поставити хрест, знадобляться посередники, які вестимуть діалог з Росією від імені України. «Сумніваюся, що ситуація, коли питання «про нас» буде вирішуватися «без нас», стало б найкращим виходом», — переконаний Клімкін. На думку міністра, участь Росії у розв’язанні конфлікту у Донецькій, Луганській областях вкрай важлива. Не випадково Тристороння контактна група з врегулювання конфлікту на Донбасі складається з України, Росії та ОБСЄ. Припинення діалогу — загроза для переговорного формату і хитких мінських угод.
Ще одна загроза у разі розриву двосторонніх відносин — припинення роботи українських консульств в Росії. Тобто мільйони українців, котрі зараз мешкають на території Російської Федерації, стануть цілком беззахисними. Похитнуться й українсько-російські стосунки в галузі економіки. Поки що така співпраця дуже важлива для багатьох українських підприємств.
Відтак рішення про реформування відносин з Росією мають ухвалюватись дуже виважено, з урахуванням всіх потенційних наслідків, підсумував очільник МЗС Павло Клімкін.

Редактор: unt@ukr.net

© 2010 Телеканал УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео