Телеканал УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

У середу відбудеться зустріч щодо врегулювання конфлікту на Донбасі

У середу відбудеться зустріч щодо врегулювання конфлікту на Донбасі
26614 ПЕРЕГЛЯДІВ

За повідомленням представника канцлера Німеччини Штеффена Зайберта керівники України, Німеччини, Франції і Росії погодились у середу зустрітись у Мінську і обговорити план вирішення конфлікту на Донбасі.

За повідомленням представника канцлера Німеччини Штеффена Зайберта керівники України, Німеччини, Франції і Росії погодились у середу зустрітись у Мінську і обговорити план вирішення конфлікту на Донбасі. Як він повідомив дане рішення було прийнято під час телефонних консультацій лідерів даних країн. За його словами телефонні переговори були ґрунтовними і матимуть певний результат. Окрім цього він повідомив, що в понеділок у Берліні зустрінеться підготовча група, яка обговорить і погодить усю нюанси даної зустріч.
Підтвердили дану інформацію і в адміністрації президента України Петра Порошенко. За повідомленням офіційного сайту українського президента керівники Міністерств закордонних справ України, Франції, Німеччини і Росії у понеділок зустрінуться у Німеччині і обговорять деталі зустрічі у «нормандському форматі». Також повідомляється, що у вівторок має відбутись зустріч тристоронньої контактної групи щодо врегулювання конфлікту на сході. В адміністрації президента України повідомили, що Петро Порошенко покладає велику надію на майбутню зустріч у Мінську і сподівається, що результатом даної зустрічі стане настання справжнього миру на Донбасі. Президент Білорусі Олександр Лукашенко висловив готовність організувати зустріч лідерів України, Франції, Німеччини і Росії на найвищому рівні. Він також висловив сподівання, що на даних переговорах сторони дійдуть компромісу і на Україні нарешті настане такий очікуваний мир. «Я вас запевняю, що для того, щоб на Україні настав мир ми зробимо усе можливе і ви можете навіть не сумніватись, що запланована зустріч у Мінську буде організована на найвищому рівні. », - повідомив Олександр Лукашенко. Варто також нагадати, що канцлер Німеччини Ангела Меркель і президент Франції Франсуа Олланд підготовили план врегулювання конфлікту на Донбасі у якому описані чіткі кроки, щодо деескалації конфлікту і який вони представили президенту України Петру Порошенку під ас свого перебування в Україні. Також даний план був продемонстрований і президенту Росії Володимиру Путіну. За попередньою інформацією у цьому плані йдеться про створення на Донбасі демілітаризованої зони.

Редактор: [email protected]

© 2010 Телеканал УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео